Rozë

Sot është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, kush është vogëlushja në foto?

Autori: Gazeta inFokus 12:38 | 10 May 2022

Vogëlushja në foto sot është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit. Ajo nuk po përflitet vetëm për këngët që bën, por edhe për jetën private.

Bëhet fjalë për artisten e njohur, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, e cila çdo këngë të saj e ka hit.

Duket se që në moshë të vogël, ajo ka qenë shumë e qeshur dhe me sytë që i shkëlqejnë.

Jo shumëkush mund ta dallojë, por Fifi duket po aq e ëmbël sa është edhe në ditët e sotme.

Kujtojmë që aktualisht, ajo po jeton një nga periudhat më të lumtura të jetës së saj. Prej disa muajsh, këngëtarja është lidhur me Adis Patushin dhe kudo shfaqen së bashku.

Të tjera