Kulturë

Sonte në bulevardin “Xhorxh Bush”, shfaqet filmi “Zgjoi”

Autori: Gazeta inFokus 20:16 | 19 August 2023

Sonte në bulevardin “Xhorxh Bush” do të shfaqet filmi “Zgjoi”, shkruan Gazeta Express.

Kjo është bërë e ditur nga kryetari i Prishtinës, Përparim Rama.

“Sonte në ora 20:30 në bulevardin “Xhorxh Bush” do të shfaqet filmi 🎥shumë i suksesshëm kosovar “Zgjoi”.

Ejani e shikojeni në një ambient të hapur e fantastik!”, ka shkraur ai në një postim në “Facebook”.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera