Rozë

Sonte e gjithë vëmendja tek Bora Zemani, shfaqet joshëse në fustanin e zi

Autori: Gazeta inFokus 14:14 | 20 November 2021

Moderatorja shqiptare e programit të dashurisë “Për’puthen”, Bora Zemani, ka zgjedhur fustanin për sonte.

Në ‘prime’ ajo do të shfaqet e veshur me një fustan të zi ku duket shumë joshëse dhe me shumë stil.

Bora ka publikuar një video në rrjetet sociale nga prapaskenat dhe mori një numër të madh pëlqimesh e komentesh.

Ndryshe, Bora Zemani vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në mediet rozë, shkak kjo romanca me aktorin e humorit, Donald Veshaj. /GazetaBlic/

Të tjera