Rozë

Soni Malaj pozon me këmbë mbi tavolinë

Autori: Gazeta inFokus 22:16 | 28 September 2021

Këngëtarja e shumë hiteve Soni Malaj, vazhdon të jetë tejet atraktive me postime në rrjete sociale.

Ajo po mahnit me bukurinë dhe linjat trupore, ku përkundër moshës është në top formë.

Soni apo siç e ka quajtur veten, ‘Zonja e pavarur’, së fundmi ka publikuar një imazh teksa ka pozuar me këmbë mbi tavolinë.

Edhe kësaj radhe bie në sy stili i saj duke u shfaqur me kombinim tejet interesant.

Të tjera