Sport

Skuadrat që kanë shënuar më së shumti gola ketë sezonin 2016/17

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 16 May 2017

Në disa prej tyre tashmë çështja e titullit ka përfunduar dhe me këtë rast sytë rikthehet nga statistikat.

Për të fituar titullin në shtëpi duhet të jesh i pathyeshëm dhe këtë zakonisht e bëjnë kampionët.

Më poshtë keni katër skuadrat që kanë shënuar më së shumti gola këtë sezon në shtëpi:

Monaco (61)

Barcelona (60)

Bayern Munich (51)

Chelsea (50)

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera