Sport

Skuadra e Ballkanit ka një kërkesë për FFK-në

Autori: Gazeta inFokus 19:09 | 02 April 2021

Skuadra e Ballkanit ka kërkuar nga Federata e Futbollit e Kosovës të mos delegoj disa gjyqtar në ndeshjet e tyre, shkruan Gazeta inFokus.

Me anë të një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në facebook, klubi suharekas i ka kërkuar FFK-së që të gjyëtari, Shpëtim Murtezi, të mos ndaj drejtësinë në takimet e tyre.

Sipas Ballkanit, Murtezi, ka dëmtuar skuadrën e tyre disa herë gjatë referimit të tij.

Me poshtë gjeni postimin e plotë të ‘Portokallinjëve’./Gazeta inFokus/

Njoftim për media dhe opinionin sportdashes.

Klubi i futbollit FC Ballkani ne vitet e fundit falë angazhimit…

Posted by FC Ballkani on Friday, April 2, 2021

Të tjera