Rozë

Skerdi shtrihet në spital, çka i ndodhi artistit?

Autori: Gazeta inFokus 13:14 | 13 September 2022

Skerdi është shfaqur sot nga një klinikë.

Artisti shqiptar shihet duke marr serum dhe i veshur me bluzën e kaltër të cilën zakonisht e veshin pacientët.

Ai nuk ka treguar se çka ka ndodhur me të, pasi videoja e postuar në Instagram nuk ka asnjë përshkrim.

Këngëtari së fundmi ka publikuar projektin muzikor me titull “Mëkatare”.

Të tjera