Lajme

Skenderaj, keqpërdoret seksualisht e mitura

Autori: Gazeta inFokus 14:36 | 20 October 2018

Policia ka raportuar se në Skenderaj viktima moshë e mitur femër, është keqpërdorur seksualisht nga i dyshuari mashkull.

Me rastin janë marrë njësitet relevante Policore, mbrojtësi i viktimave si dhe punëtori i QPS.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e Prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes, kurse viktima dërgohet në strehimore.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera