Rozë

Skenat më të nxehta nga videoklipi ‘flakë’ i Taynës dhe Dafina Zeqirit

Autori: Gazeta inFokus 20:54 | 12 August 2019

Dy këngëtaret më të përfolura në skenën e estradës shqiptare, Tayna dhe Dafina Zeqiri, kanë publikuar gjatë ditës së djeshme këngën e tyre “Bye Bye”. Kjo këngë brenda një dite ka tejkaluar një milion shikime.

E përveç këngës, videoklipi i tyre njihet për skenat e nxehta në të cilat të dy këngëtaret tregojnë bukurinë e tyre.

Nga skena me ngjyrë rozë në një lojë basketbolli, të dyja këngëtaret padyshim tregojnë se kanë punuar shumë për trupin të cilin e kanë.

Ndërsa imazhet më të “nxehta” të këtij videoklipi i keni këtu.

Të tjera