Rozë

Skena të nxehta dhe dush së bashku: A do të jetë Pete Davidson pjesë e “The Kardashians” pas ndarjes nga Kim?

Autori: Gazeta inFokus 18:50 | 18 August 2022

Në trailerin e sezonit të dytë të “The Kardashians”, Kim tregon se sa e bukur është jeta e saj, teksa kishte nisur romancën me Pete Davidson.

“Kam një të dashur të ri dhe thjesht po kaloj shumë mirë,”- shprehet ajo. Fragmenti i radhës tregon ish-çiftin në natën e Met Gala teksa Kim i bën një ‘ftesë’ të çuditshme komedianit, para motrës së saj Khloé Kardashian.

“Zemër, a dëshiron të bësh dush me mua shumë shpejt?”, pyet ajo teksa shihej se motra e saj Khloé Kardashian është e tronditur.

Si përgjigje, Davidson, hedh menjëherë telefonin e tij dhe ikën për t’u bashkuar me të.

Ky fragment shënoi paraqitjen e parë të komedianit në kamera në serialin e “The Kardashians.”

Ndërkohë burimet tregojnë se Davidson është “një person shumë privat” dhe shtojnë se Kardashian e ka respektuar gjithmonë vendimin e tij.

“Ai nuk ishte në sezonin e parë . Nuk e di se si po ecin sezonin e dytë, por ai nuk është pjesë e asaj bote”, thanë burimet për “Page Six.”Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera