Lajme

Skandal, Rama takim në Shkodër, spitali detyron punonjësit të marrin pjesë (Mesazhi)

Autori: Gazeta inFokus 12:46 | 15 May 2017

Kryeministri, Edi Rama do të jetë sot në Shkodër për inaugurimin e repartit të reanimacionit dhe më pas më takim me votuesit për herë të parë.

Gazetari Elvis Nabolli ka publikuar në profilin e tij në Facebook, një mesazh të shpërndarë nga drejtoria e spitalit për takimin me Ramën sot, që të jenë të pranishëm infermierët kryesisht deri nën 35 vjeç.

Ja mesazhi i drejtorisë së spitalit Shkodër:

 

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera