Lajme

S’ka më votim për sonte?

Autori: Gazeta inFokus 23:01 | 03 April 2021

Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu në një lidhje direkte me Klan Kosovën, ka thënë se sonte nuk do të ketë votim pasi nuk ka 80 vota në kuti dhe kështu sipas të gjitha gjasave sonte nuk do të ketë votim dhe se seanca me gjasë do të vazhdojë nesër, shkruan Gazeta Infokus.

Dy herë radhazi gjatë seancës së sotme ka dështuar zgjedhja e presidentit, ku herën e parë ishin 78 vota në kuti, kurse të dytën 79 vota./Gazeta Infokus/

Të tjera