Lajme

S’ka kuorum, seanca e Kuvendit vazhdon nesër

Autori: Ermirë Berisha 16:37 | 03 August 2022

Për shkak të mungesës së kuorumit, seanca e Kuvendit ka përfunduar sot, shkruan Gazeta inFokus.

Për të votuar për anëtarin e këshillit shtetëror të cilësisë, duheshin edhe 2 vota dhe për këtë arsyeje seanca është shtyrë për nesër në orën 09:30.

“Unë ua bëj një pyetje grupeve parlamentare, a po i siguroni edhe dy deputetë apo shkuam deri nesër”, tha Konjufca/Gazeta inFokus/

Të tjera