Rozë

Sirenë si Festa Qoqaj

Autori: Gazeta inFokus 23:24 | 05 May 2021

Bukuroshja e ekranit të T7 ka treguar asetet e saj në fotografinë e saj të fundit

Ajo është e njohur për fotografitë e saj që nxisin vëmendjen e të gjithëve.

E këtë, bukuroshja dhe moderatorja e “Express Rozë”, Festa Qoqaj e ka treguar në fotografitë e saj të fundit që i ka postuar në instagram.

Ajo ka pozuar me një fustan pranveror derisa shfaq trupin e saj si sirenë në këto foto.

 

Të tjera