Rozë

Sinani, Meda e Besnik Qaka sjellin kolazh me hitet më të njohura shqipe!

Autori: Gazeta inFokus 21:38 | 20 November 2020

Kanë nisur xhirimet e festave të fundvitit dhe artistët po sjelli projekte të ndryshme muzikore.

Shumë artistë të njohur shqiptar janë bërë bashkë për të sjellur potpuri me këngët më të njohur shqipe.

Kështu kanë vepruar edhe tre artistët e mirënjohur të muzikës shqiptare, Sinan Vllasaliu, Meda dhe Besnik Qaka.

Treshja e famshme kanë sjellur një kolazh këngësh të njohura e që u publikuar sot në kanali zyrtar në Youtube.

Projekti u prodhua nga Emracom, orkestrimi nga Nurteel dhe Faruki, ndërsa për videon u kujdes Max Production

Të tjera