Rozë

Sinan Vllasaliu feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Autori: Gazeta inFokus 20:25 | 31 March 2021

Për Sinan Vllasaliun 31 marsi është ditë e veçantë.Kjo sepse këngëtari i njohur feston ditëlindjen e tij të 58-të, përcjell Gazeta Blic.Artisti i njohur ka marr urime të shumta në këtë ditë nga familjarë, miq dhe adhurues të tij.

“Në pamundësi që të ju falënderoj të gjithëve për urimet për ditëlindjen time, un ju përkulem të gjithëve me dëshirën per shëndetin e juaj. Pse. Shumë i faleminderit fotografit tonë F.Berishes“, ka shkruar Sinan në një postim që bëri së fundi.Ndryshe, kënga e tij e fundi është bashkëpunimi me Vjollca Haxhiun “Hala të du”.

Të tjera