Rozë

“Sille piten se tu sos”, fansat nuk e lënë rehat Xhulin

Autori: Gazeta inFokus 15:58 | 22 March 2023

Fituesja e tretë e “Big Brother VIP Kosova”, Xhuliana Nura po vazhdon të jetë qendër e vëmendjes.

Ndërkohë, së fundi ka bërë një postim në Instagram teksa ka falënderuar të gjithë mbështetësit e saj që nga dita e parë se kur ka hyrë në shtëpi

Xhuli ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, të cilët ia shprehën dashurinë dhe respektin, por ka të atillë që edhe e kanë thumbuar.

Shikojeni komentin më poshtë.

Etiketa:
KEDS zë për një javë afër 200 konsumatorë duke e keqpërdorur energjinë elektrike

Të tjera