Lifestyle

Si të jeni më të rinj? Doktori zbulon USHQIMET që e bëjnë të mundur

Autori: Gazeta inFokus 12:03 | 20 March 2023

Një doktor i cili pretendon se trupi i tij është 20 vite më i ri sesa mosha e tij aktuale, ka treguar se cilat janë ushqimet që ju duhen për të pasur një jetë më të gjatë dhe për t’u dukur më i ri.

Dr. Mark Hyman, 63 vjeç, ka postuar një video në TikTok ku tregon 5 gjërat që duhet të konsumoni për të qenë të shëndetshëm dhe për të shmangur plakjen.

“Këto ushqime janë ilaç”, thotë ai.

Zbuloni 5 ushqimet që rekomandon doktori amerikan.

Brokoli

Vaji i ullirit

Arra

Boronica

Çaji jeshil

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera