Rozë

Si rrallë herë, Rudina Magjistari pozon në bikini

Autori: Gazeta inFokus 23:35 | 11 July 2021

Rudina ka befasuar me postimin e fundit.

Moderatorja shqiptare e cila shquhet për punën profesionale dhe sukseset në emisionin e saj sot ka sjellë një foto të veçantë.

Duke qenë se shfaqet përherë elegante ajo si rrallëherë ka sjellë një imazh në bikini, kështu duke marrë mjaft vëmendje.

Rudina po ashtu u komplimentua shumë për paraqitjen e rrallë që bëri.

Ndryshe, ajo është prezantuesja e emisionit “Rudina” që shfaqet në Tv Klan./Lajmi

Të tjera