Rozë

Si reagoi reperja? kur Ylli i thotë “të dua” Loredanës në mes të koncertit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 10:44 | 12 August 2022

Ata janë padyshim dy ndër këngëtarët më të kërkuar të moment dhe mjaft të dashur për publikun shqiptar. Është fjala për Loredana Zefin dhe Yll Limanin, të cilët herë pas here marrin gjithë vëmendjen e fansave të tyre.

Por jo vetëm kaq, pasi dyshja gëzojnë dhe një raport mjaft të mirë miqësor mes njëri tjetrit.

Së fundmi, një video ka qarkulluar kudo në rrjete sociale, ku shihet Ylli teksa performon në një koncert të tijin. Aty ndodhej edhe Loredana, e cila u pa teksa këndonte këngën e Limanit.

“Loredana, të duaaaaaa”, bërtiti me të madhe Ylli gjatë performancës së tij. Nga ana tjetër, Loredana nuk bëri asnjë reagim po vijoi të këndonte e të kërcente.

Të tjera