Lajme

Si në “bahçe të babës” Kamioni lëviz në kahjen e kundërt në magjistralen për Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 14:15 | 16 September 2022

Një ngjarje e pazakontë është parë të ketë ndodhur sot në rrugën magjistrale për Prishtinë.

Një kamion është parë duke lëvizur në anën e kundër në magjistralen për Prishtinë, duke thyer rregullat e komunikacionit dhe duke shkaktuar kështu rrezik për ndonjë aksident të mundshëm trafiku.

Lëvizja e kamionit është shpërndarë përmes një video nga “Vrojtuesit e Lagjes”.

Të tjera