Lajme

Si komentohet marrëveshja për targat në Prishtinë e Mitrovicë të Veriut?

Autori: Gazeta inFokus 17:38 | 24 November 2022

Qytetarë shqiptarë dhe serbë të Kosovës e shohin pozitivisht marrëveshjen e arritur mes Kosovës dhe Serbisë për targat ilegale serbe.

Në Prishtinë dhe në Mitrovicën e Veriut thonë se ajo është në dobi të shtensionimit të situatës.

Të tjera