Rozë

Si është transformuar ish presidentja e Kosovës pas ndërhyrjeve estetike (krahasoni fotot)

Autori: Gazeta inFokus 14:58 | 08 November 2018

Shumë gra mundohen të rinohen pas divorcit. Ka të tjera që e kanë të nevojshme të ‘bien në sy” pasi kanë humbur një post të rëndësishëm në karierë.

Nuk dihet se cila nga këto shkaqe e kanë shtyrë ish presidenten e Kosovës Atifete Jahjaga ta revolucionarizojë sjajshmërish lookun e saj. Por siç dallohet lehtësisht në krahasimin e dy fotove, Atifetja dikur në çift dhe e sapozgjedhur president nuk ngjan aspak me këtë të sotmen që e ka lënë detyrën dhe është single.

Të tjera