Lajme

Si e luste myftiu shqiptar Zotin për Gruevskin? (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 16:33 | 29 April 2017

Sylejman Rexhepi, myftiu shqiptar në Maqedonisë, e pati lutur zotin ta ruaj kryeministrin maqedonas në largim Nikolla Gruevskin.

Në një video të publikuar më 31 janar 2017, myftiu këtë lutje e bën në gjuhën maqedonase, njofton Klan Kosova.

“Ti lutem të lartëmadhëruarit, Allahut, Zotit në emrin tim dhe tuajin – Allahu ta bekojë kryeministrin Nikolla Gruevski”.

 

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera