Rozë

Shyhretja me stil sportiv, po duket si ҫikë e re në foton e fundit

Autori: Gazeta inFokus 20:47 | 20 May 2020

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë

E përveç këngës, Shyhretja kujdeset që të jetë aktive në rrjetet sociale duke publikuar foto nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një stil sportiv dhe po duket tejet bukur.

Të tjera