Rozë

Shyhretja gëzohet që po bëhet me mbesë, shikoni reagimin e saj

Autori: Gazeta inFokus 20:23 | 13 September 2020

Learta Jakupi njihet në publik si reja e Shyhrete Behlulit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të një djali

Sot Learta ka dhënë lajmin se së shpejti do të lindë fëmijën e saj të dytë.

Ajo ka zbuluar edhe gjininë, e që është vajzë.

E shumë e gëzuar për mbesën shfaqet Shyhretja, e këtë e shohim në foton që ka publikuar së fundi.

Të tjera