Rozë

Shyhrete Behluli në Amerikë, kjo është arsyeja (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:30 | 21 August 2017

Shyhrete Behluli, i ka rezistuar kohës duke qenë njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Gjatë kësaj vere, ajo ka qenë këngëtarja më e kërkuar nëpër dasma në vendin tonë.

Ajo për Gazetën Express, ka treguar se së shpejti do të udhëtoj në Amerikë për të kënduar në një dasmë atje.

-Advertisement-

‘Më 30 gushtë do të udhëtoj në Amerikë për të kënduar në një dasmë, dhe do të kthehem me 7 shtator’, ka thënë Behluli për Express.

Rikujotjmë, se këngëtarja u bo gjyshe javeën e kaluar.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Shkolla Finlandeze lanson programin IMPACT: Tani edhe në gjuhën shqipe, me çmim të përballueshëm

Të tjera