Rozë

Shumë lotë në Big Brother VIP, realizohet një telefonatë

Autori: Gazeta inFokus 00:04 | 20 November 2021

Sonte ‘Vëllau i madh’ ka dhënë mundësi që njëri nga banorët te realizoi një telefonatë.

Banorët vendosën që Arjola të shfrytëzonte këtë mundësi dhe të flas me fëmijët e saj të cilët ka javë pa i parë.

Nga emocionet e mëdha qan të gjithë banorët përfshirë edhe udhëheqësen e emisionit Arbana Osmanin.

Të tjera