Lajme

Shukri Buja deklarohet i pafajshëm

Autori: Gazeta inFokus 13:22 | 28 April 2017

Shukri Buja tha sot në gjykatë se nuk ndihet fajtor rreth akuzës për keqpërdorim detyre.

Deputeti i PDK-së Shukri Buja u deklarua sot i pafajshëm në lidhje me akuzën për keqpërdorim detyre.

Bashkë me Bujën të akuzuar të këtij procesi janë edhe Nebih Zeqiri, Halit Gashi, Fahri Retkoceri, Hasim Vishesella, Edmond Rexhepi, Driton Avdiu, Burim Kodra, Bajram Rizani dhe Magbule Sadiku.

-Advertisement-

Seanca tjetër e këtij gjykimi u caktua më 31 maj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera