Rozë

Shtohen dyshimet! Olta pranon bashkëpunimin me produksionin: Ju nuk e dini se çfarë kam folur në dhomën e rrëfimit

Autori: Gazeta inFokus 21:39 | 28 March 2023

Që nga nisja e “Big Brother Vip Albania”, dyshimet se Olta Gixhari bashkëpunon me produksionin apo se ajo do jetë fituesja, nuk kanë pasur fund. Kodet e përdorura nga ajo, sharjet apo bullizimi i bërë nga ajo, nuk janë dënuar asnjëherë. Ndaj kjo ka bërë që të shtohen zërat se ajo mund të jetë ‘favoritja’ e produksionit.

Akoma më shumë janë shtuar sot. Vetë Olta ka pranuar se ka bërë fushatë që të mos dalë e të shkojë deri në finale. Madje, ajo i tha Gertit se asnjë nuk e di se çfarë flet ajo në dhomën e rrëfimit.

Duket se edhe Kristi e ka kuptuar lojën e produksionit. Ai përmendi ndarjen e çifteve duke thënë se e kuptoi se ishte bërë plani që të dalë Kiara.

Transfero studimet në Universum dhe merr diplomë të fuqizuar nga Universiteti më i madh në SHBA!

Të tjera