Rozë

Shtohen dyshimet/ Bosi shqiptar kapet mat në hotel me Pamela Andërson (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:17 | 15 May 2017

Me sa duket lidhja e tyre nuk mbetet vetëm në kuadrin e marrëdhënies socilale.

Biznesmeni shqiptar Fatmir Hysenbelliu po hedh hapa më shumë në raportin e tij me sex-simbolin Pamela Andërson.

Lidhaj e tyre u përfol para pak javësh kur Pamela dhe Fatmiri u panë së bashku në të nëjjtin event, shumë pranë njëri tjetrit. Zërat filluan të shtohen kur diva 49 vjeçare komtente në publikimet e dajlit të makinave luksoze dhe dukej gati e magjepsur prej të riut.

Nuk ka më dyshime pas këtyre fotove të publikuara së fundmi. Pamela dhe Fatmiri 25 vjeçar janë parë së bashku të dalin nga i njëjti hotel luksoz në Maiami.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera