Lajme

Shtiu me armë në aheng familjar, arrestohet klinasi

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 16 May 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Gllarevë të Klinës, i cili ka gjuajtur me armë zjarri në një aheng familjar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti në një aheng familjar ka shtënë me armë zjarri në ajër. Nga i dyshuari është konfiskuar një armë AK-47  me një karikator pa fishek. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport të policisë.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera