Lajme

Shtetasi i Shqipërisë ngacmon seksualisht një grua në Vushtrri

Autori: Gazeta inFokus 11:40 | 02 September 2021

Një grua kosovare është ngacmuar seksualisht nga një shtetas i Shqipërisë.

Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:10 në Vushtrri, teksa i dyshuari është arrestuar, shkruan Gazeta Express.

Me vendim të prokurorit i njëjti është liruar në procedurë të rregullt.

“Viktima femër kosovar ka njoftuar se ishte ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull – shtetas i Shqipërisë. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedur të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera