Rozë

Shtatzania e dytë e ka zbukuruar shumë Leartën, do t’iu ‘shkri’ me pamjen e fundit

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 14 September 2020

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

Shtatzania e dytë duket se e ka zbukuruar shumë Leartën.

Në foton e fundit ajo po duket më e bukur se asnjëherë më parë.

Të tjera