Lajme

Shtatë trupa, në mesin e tyre dy adoleshentë të zhdukur, gjenden në Oklahoma

Autori: Gazeta inFokus 11:28 | 02 May 2023

Shtatë trupa të njerëzve, përfshirë të dy adoleshentëve të zhdukur dhe një të dënuari për dhunim seksual, janë gjetur të hënën pasdite në një pronë afër Henryetta, një qyteti të vogël të Oklahoma.

Kufomat besohet të jenë të 14-vjeçarit, Ivy Webster dhe 16-vjecarit Brittanu Brewer që janë gjetur derisa oficerët po kërkonin në pronën ku kryesi i dhunimit, Jesse McFadden, po jetonte.

Trupat e tjerë, besohet se përfshinin McFadden dhe anëtarë të tjerë të familjes së tij, raporton Reuters.

-Advertisement-

Megjithatë viktimat ende nuk janë identifikuar formalisht.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera