Lajme

Shtatë të vdekur nga zjarri në Ohio

Autori: Gazeta inFokus 22:58 | 15 May 2017

Së paku shtatë persona kanë humbur jetën nga një zjarr që shpërtheu në një shtëpi në Ohio, njoftoi shefi i zjarrfikësve, Clarence Tucker.

 Siç njoftuan për media fqinjët dhe të afërmit e personave që humben jetën, në kohën kur shpërtheu zjarri në shtëpi kishte edhe fëmijë, raporton AP.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera