Sport

Shqiptari ‘djeg’ bastoren, shikoni shumën që ka fituar (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 25 April 2017

Një qytetar nga Tirana ka qenë njeriu me fat që ka fituar një shumë të konsiderueshme në bastore.

Ai ka vendosur shumën prej 300 lekë të reja dhe dhe ka rezultuar fitues në plot 8 ndeshje duke fituar rreth 1,7 milion lekë të vjetra.

Shikoni tiketën fituese.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera