Rozë

Shqiptaret që tronditen industrinë e pornos me…(Foto +16)

Autori: Gazeta inFokus 08:53 | 28 April 2017

Ato kanë disa gjëra të përbashkëta.

Janë të reja, të bukura dhe pornostare.

Këto shqiptare kanë ‘tronditur’ industrinë e pornos.

-Advertisement-

Shikoni shqiptaret që po thyejnë rekord në këtë fushë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Edhe një storie suksesi – PRINCE CAFFE lidh marrëveshje bashkëpunimi me kompaninë më të madhe në Kroaci të shitjes me…

Të tjera