Fokus

Shqiprim Arifi tregon se kush është spiuni në krah të Albin Kurtit, që sipas tij i raporton shefit të BIA-s serbe

Autori: Gazeta inFokus 17:36 | 23 February 2024

Shqiprim Arifi sonte nga ora 20:00 në një intervistë ekskluzive në Podcast me Shkelzen Dakaj.

Arifi tregon se kush është spiuni në krah të Albin Kurtit, që sipas tij i raporton shefit të BIA-s serbe.

Ai eskalon gjatë intervistës duke e kritikuar kryeministrin Albin Kurti.

-Advertisement-

I pari i Preshevës gjithashtu nuk i kursen kritikat e tij as për Përparim Ramën e Lumir Abdixhikun.

Për herë të parë Arifi flet mbi besimin e tij në fenë Islame.

Këto dhe shumë të pa thëna të tjera, sonte nga ora 20:00 mund të ndiqni intervistën e plotë në kanalin zyrtar në YouTube “Gazeta Infokus”, duke na bërë subscribe.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera