Rozë

Shqipja e ‘Perputhen’ me lëvizje shumë tërheqëse në këtë video

Autori: Gazeta inFokus 20:43 | 26 December 2021

Shqipe Hysenaj është përfolur mjaft shumë që nga fillimi i emisionit ‘Përputhen’ nga sezona e dytë.

Qysh nga fillimi i emisionit e deri në daljen e saj ajo vazhdimisht ka krijuar polimika me protagonistët e tjerë të emisionit

Shqipja vazhdon të jëtë aktive ne botën e televisionit por edhe në rrjetet sociale ku her pas here poston nga jeta e përditshme.

Njejt ka vepruar edhe në postimet e fundit ku shqfaqet shumë terheqëse dhe atraktive, sikurse në videon më poshtë.

Të tjera