Lajme

Shqipëri, 34 vjeçari vret kunatën me dru në kokë

Autori: Gazeta inFokus 09:33 | 10 January 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:40 në Paskuqan.

Eredet Çapoku ka goditur me mjet të fort (shkop druri) kunatën e tij, Enkeleda Çapoku, 30 vjeçe, duke lënë pa shenja jete.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, dhe ka shpallur në kërkim policor 34 vjeçarin i cili pas ngjarjes është larguar.

Akoma nuk dihen motivet që kanë çuar 34 vjeçarin drejt kryerjes së krimit, raporton TCH. Grupi hetimor thuhet se po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Të tjera