Lajme

Shpëtohen dy pushueset nga Kosova në plazhin e Shëngjinit

Autori: Gazeta inFokus 12:11 | 21 June 2024

Dy gra pushuese nga Kosova kanë rrezikuar mbytjen paraditen e së premtes në plazhin e Shëngjinit.

Rasti është regjistruar në qendër të plazhit, ndërsa pushueset janë arritur të nxirren nga vrojtuesi i plazhit dhe më pas janë dërguar me urgjencë në spitalin rajonal të Lezhës, raporton Opinion.al.

Sipas informacioneve, dy pushueset ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera