Lajme

Shpërthim në një stacion metroje në Londër

Autori: Gazeta inFokus 10:35 | 15 September 2017

Një shpërthim ka ndodhur në një stacion metroje në Fulham të Londrës.

Një fotografi e postuar në rrjetet sociale tregon një kovë të bardhë në flakë brenda një çante, nga ku mendohet të ketë pasur origjinën shpërthimi.

Nga ky shpërthim mendohet se ka vetëm disa persona me plagë të lehta.

-Advertisement-

Policia ka nisur hetimet.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera