Lajme

Shpërthim i ri tek Tre Rrokaqiejt

Autori: Gazeta inFokus 17:16 | 06 December 2022

Një shpërthim i ri është dëgjuar këto momente tek Tre Rrokaqiejt në Mitrovicë të Veriut, njofton Klan Kosova.

Edhe gjatë ditës ka pasur të shtëna dhe shpërthime në pjesën veriore dhe këto i ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Në njoftimin e policisë është theksuar se nuk ka persona të lënduar si pasojë e shpërthimeve.

E premtja me zbritje të mëdha në ETC

Të tjera