Lajme

Shpërthen një ventilator në Prishtinë, nga presioni dritarja bie poshtë

Autori: Gazeta inFokus 15:35 | 26 September 2021

Një ventilator ka shpërthyer në një ndertësë në Lagjen Arbëri në Prishtinë.

Lexuesit të Gazetës Infokus kanë dërguar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet se ka edhe dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia, ambulanca si dhe zjarrëfikësit.

Gazeta Infokus ka provuar të kontaktoi më policinë mirëpo deri në momentin e publikimit nuk ka marrë asnjë përgjigje./Gazeta Infokus/

 

Të tjera