Rozë

Shpërthen Enca, këtë herë ekspozon gjoksin pa asnjë limit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 18:00 | 13 May 2017

Është një nga këngëtaret më seksi të skenës shqiptare dhe nuk harron asnjëherë të provokojë.

Këtë herë Enca Haxhia ka habitur edhe më shumë duke publikuar në rrjete sociale gjoksin e saj shpërthyes.

Këtë herë fokusi i videos së saj është vetëm gjoksi duke e ekspozuar më shumë se kurrë për ndjekësit e saj.

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera