Rozë

Shpërthen Dafina Zeqiri: Nervozohet keq për këtë arsye

Autori: Gazeta inFokus 20:30 | 26 September 2021

Por dikush pa lejen e këngëtares ia ka postuar disa këngë në youtube meqë rast këngëtarja është nervozuar nga një veprim i tillë.

“Please mos e supportoni ata te cilit pe keqperdorin albumin tem( Dhe e upload ne youtube) qe kom punu gjat ne ta!

Linkun e keni ne BIO ku 100% shkon per femijet me autism! Ne , do e publikojm albumin ne te gjitha platformat digjitale me 1 Tetor.!, ka shkruar dhe sqaruar Dafina.

Të tjera