Sport

‘Shpërthen’ atmosfera në Gjilan, kjo skuadër realizon golin e dytë

Autori: Gazeta inFokus 16:48 | 29 September 2021

Gjilani dhe Llapi po luajnë aktualisht në kuadër të javës së shtatë në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Gjilan, skuadra e Gjilanit e ka përmbysur rezultatin në minutën e 88’.

Për rezultatin 2-1 ka realizuar Armend Halili./Gazeta inFokus/

Të tjera