Rozë

Shoku më i ngushtë i zbulon Majkit ‘sekretin’ për të cilin ai nuk deshi të flasë…(VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 09:53 | 01 May 2017

Ani pse dihet tashmë se Majlinda Zeka po e bën baba për herë të parë reperin Majk, ai nuk ka dalë ende ta pranoi publikisht në mënyrë direkte një gjë të tillë.

Në mënyrë indirekte e ka bërë disa herë, e miku i tij Onati i zbulon detaje të rëndësishme në një intervistë dhënë për ‘Mirage”.

Për këto dhe detaje të tjera interesante mos e humbisni në asnjë mënyrë intervistën në vazhdim:

Etiketa:
Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera