Rozë

Shokon këngëtari i njohur, kam qenë i dashuruar me Shakirën

Autori: Gazeta inFokus 14:53 | 08 November 2018

Këngëtari Puerto Rican, Ozuna që solli hitin “Taki Taki” duke mposhtur “Despaciton” ka rrëfyer dashurinë e tij më të madhe.

‘Shakira ishte e dashura ime kur isha fëmijë’, tha ai. Pas kësaj, filluan spekulimet në faqet rozë se do fillojnë problemet dhe debatet me bashkëshortin e këngëtares, Gerard Pique.

Nuk është hera e parë ku Shakira ka qenë dashuria e shumë meshkujve që sot janë të famshëm dhe shumë të njohur në mbarë botën.

Etiketa:

Të tjera